top fight logo export web
tyson fury sebevrazda

Tyson Fury zachránil sebevrahovi život

Jako kdyby nemohl být už více slavný. Tyson Fury, který sám dříve trpěl depresemi, se ocitl v roli zachránce, jenž nedovolil neznámému člověku, aby si vzal život. Místo toho ho vzal na třímílový běh.

Gypsy King se od své temné doby, kdy balancoval na samotném kraji života a smrti, stal čestným zástupcem všech bojovníků s psychickými potížemi. Od svého návratu na boxerskou scénu začal pravidelně finančně přispívat centrům na podporu duševního zdraví, vedle nichž dával peníze třeba i bezdomovcům v Británii. Tyson se vždy řídil heslem: „Dokázal jsem se z toho dostat já, dokáže to každý.“

Začátkem nového pracovního týdne si vyhledal neznámý muž v Anglii Furyho sídlo. Přišel za ním a řekl mu, že se s ním chtěl osobně setkat ještě předtím, než si vezme život. Tyson jako pravý bojovník a člověk, který jde zrovna v tomto ohledu vždy příkladem, nemohl dopustit žádnou katastrofu. Nejprve si s neznámou osobou promluvil a pak ji pozval, ať se k němu připojí na třímílový běh. Nakonec prý vše zafungovalo a zlé myšlenky byly zahnány.

„Všichni lidé, kteří trpíte psychickými potížemi, prosím vás, neberte si život. Zlepší se to, to vám mohu slíbit. Pomoc není daleko, nebojte se ji využít a vrátíte se k tomu, čím jste byli kdysi. Ještě není konec. Nebyl to konec předtím a není to konec ani teď. Vydržte v boji a nikdy se nevzdávejte. Stejně tak, jako jsem se já nevzdal ve dvanáctém kole proti Wilderovi. Nezáleží na tom, kolikrát spadnete, pokračujte ve vstávání, protože my nikdy nekapitulujeme!“ vzkázal bývalý šampion prostřednictvím svého instagramu.

Tyson Fury: Chlast a koks na denním pořádku! I to tě ale přestane bavit

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.