Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Tyson Fury zachránil život neznámému sebevrahovi. Promluvil s ním a vzal ho na třímílový běh

Jako kdyby nemohl být už více slavný. Tyson Fury, který sám dříve trpěl depresemi, se nyní ocitl v roli zachránce, jenž nedovolil neznámému člověku, aby si vzal život. Místo toho ho vzal na třímílový běh.

Gypsy King se od své temné doby, kdy balancoval na samotném kraji života a smrti, stal čestným zástupcem všech bojovníků s psychickými potížemi. Od svého návratu na boxerskou scénu začal pravidelně finančně přispívat centrům na podporu duševního zdraví, vedle nichž dával peníze třeba i bezdomovcům v Británii. Tyson se vždy řídil heslem: „Dokázal jsem se z toho dostat já, dokáže to každý.“

Začátkem nového pracovního týdne si vyhledal neznámý muž v Anglii Furyho sídlo. Přišel za ním a řekl mu, že se s ním chtěl osobně setkat ještě předtím, než si vezme život. Tyson jako pravý bojovník a člověk, který jde zrovna v tomto ohledu vždy příkladem, nemohl dopustit žádnou katastrofu. Nejprve si s neznámou osobou promluvil a pak ji pozval, ať se k němu připojí na třímílový běh. Nakonec prý vše zafungovalo a zlé myšlenky byly zahnány.

„Všichni lidé, kteří trpíte psychickými potížemi, prosím vás, neberte si život. Zlepší se to, to vám mohu slíbit. Pomoc není daleko, nebojte se ji využít a vrátíte se k tomu, čím jste byli kdysi. Ještě není konec. Nebyl to konec předtím a není to konec ani teď. Vydržte v boji a nikdy se nevzdávejte. Stejně tak, jako jsem se já nevzdal ve dvanáctém kole proti Wilderovi. Nezáleží na tom, kolikrát spadnete, pokračujte ve vstávání, protože my nikdy nekapitulujeme!“ vzkázal bývalý šampion prostřednictvím svého instagramu.

Překvapení, co má říz: Tyson Fury a Robbie Williams společně nazpívali vánoční hit

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin