Usman a boj s Canelem? To je ta nejvíc směšná věc, kterou jsem kdy slyšel, vysmívá se Covington

Kamaru Usman věří, že dokáže porazit nejlepšího boxera současnosti.

Jak je vidět, Kamaru hodlá udělat vše, co jenom bude možné, aby si vynutil souboj se Saulem „Canelem“ Alvarezem, momentální pound-for-pound boxerskou jedničkou. S ní se navíc hodlá střetnout v jejím oblíbeném prostředí. Takto sebevědomý úmysl ovšem ne každý může pochopit.

„Usman a boj s Canelem? To je pravděpodobně ta nejvíc směšná věc, kterou jsem kdy v životě slyšel. Víte, co tím myslím, je to prostě směšné, nereálné a neuvěřitelné. Jaké jsou skutečné šance, že Marty může tento fight vyhrát? Naprosto žádné. Jde jen o prachy,“ vysledoval Covington.

Usman to nicméně už naznačil. V UFC před sebou žádné nové výzvy nemá a bojovat se mu příliš nechce. Jestli si dá ještě jednu či dvě bitvy a odejde do důchodu, nikdo se tomu nebude moct divit. On sám dle vlastních slov vidí výzvu jen u Canela.

„Marty v sobě nemá ten oheň, to já mám daleko větší zápal jak on. Už ten náš poslední fight to dokázal, vyhrál jsem nad ním tři nebo čtyři kola. Marty se už vidí někde u sluníčka na pláži a bojem s Canelem si chce pouze vysloužit svou poslední honosnou výplatu,“ je jasné Covingtonovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin