top fight logo export web
Lomachenko-canelo

Usman: Myslím to smrtelně vážně, chci boxovat s Canelem, dokážu ho porazit!

Kamaru Usman to se svým přesunem mezi šestnáct provazů proti nejlepšímu boxerovi současnosti myslí opravdu vážně.

Canelo Alvarez je naprostou a nekompromisní pound for pound jedničkou současnosti. Je to někdo, z něhož mají respekt vlastně všechna jména v oboru, jen takový Kamaru Usman, šampion velterové váhy z UFC, si myslí, že se dá porazit.

„Já to skutečně myslím vážně, chci bojovat s Canelem Alvarezem. To je fight, který mě zajímá, konečně bych před sebou měl nějakou výzvu,“ řekl Kamaru pro TMZ Sports.

„Dano White, tohle je vzkaz pro tebe, vyjednej mi ten souboj. Ty jsi tu šéf, ty o tom rozhoduješ, nech mě přepisovat historii. Kdybych si nevěřil, neprosil bych o to, jenže já si věřím,“ vyjasňoval šampion z velterové divize, jenž v UFC stále ještě neprohrál.

„Nechci podceňovat Canelovy schopnosti, je to skvělý boxer, ale i já jsem se za poslední roky vyvinul. Dokážu ho porazit? Absolutně ano! Pojďme udělat zápas nejlepší boxer vs. nejlepší MMA fighter současnosti!“ navrhuje Usman.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.