top fight logo export web
usyk zapas box vyjadreni

Usyk: Jsem přesvědčený, že Fury proti mně bude krotký jako beránek

Momentálně si sice Tyson Fury přes internet otevírá pusu, ale z očí do očí by si údajně nic říct nedovolil.

Oleksandr Usyk požádal všechny zúčastněné strany o odložení velkého sjednocujícího souboje o dva měsíce. Tedy žádný prosinec, jak se původně plánovalo, nýbrž nejdříve až únor.

Gypsy King, který kvůli tomuto souboji opět přerušil svůj důchodový status, se pochopitelně hodně naštval. Začal totiž počítat s koncem roku a teď musí čekat, až se „milostpán uráčí“. I to byl ten důvod, proč na adresu ukrajinského borce vyslal velmi peprný vzkaz.

Jak už tomu bývá zvykem, reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Oleksandr Usyk se Furyho proslovu v podstatě jenom vysmál. Ví totiž, že naživo, tedy tváří v tvář, by Tyson takhle nemluvil.

joshua usyk zapas vyjadreni

„Tyson miluje trashtalk. Je to způsob, jakým se projevuje a propaguje své zápasy. Teď je sice hrdina, ale znáte to. Všichni křičí, dokud se nesetkají s vlkem, pak jsou zticha. Ať si tedy Tyson mluví na internetu, já budu mluvit v ringu,“ kontroval Usyk prostřednictvím Sky Sports.

Voda v kotli se tedy začíná vařit a my můžeme jenom doufat, že se toho velkého sjednocujícího duelu, o kterém již tolik dlouhých měsíců mluvíme, konečně dočkáme. Čím déle ovšem budeme čekat, tím větší bude šance, že se ozve nějaká z federací ohledně povinné obhajoby.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!