top fight logo export web
joshua usyk box

Usyk: Pokud Joshua skutečně ustoupí, pak duel s Furym velmi rád přijmu

Anthony Joshua nyní čeká, zdali mu bude předložena natolik lukrativní nabídka, aby se vzdal své odvety s Usykem.

S touto myšlenkou jako první přišel Tyson Fury, jehož tým okamžitě začal vyjednávat. „Nechci žádného vyzývatele, jako jsou Whyte nebo Joyce, jsem tu, abych sjednotil pásy, proto chci jedině Usyka,“ uveřejnil Gypsy King, v jehož moci je titul federace těžké váhy WBC.

AJ momentálně drží přednostní právo, aby zabojoval o své čtyři ztracené pásy, které odevzdal ukrajinskému dobyvateli. Aby se této výsady vzdal, požaduje vysoké odstupné. „Zdali mi bude zaručeno, že se utkám s vítězem, a zdali budu dobře finančně odškodněn, pak se duelu mezi Furym a Usykem nebráním,“ řekl bývalý britský šampion.

Nikdo neví, jaká velkorysá nabídka k Joshuovi dorazí, ale už teď je jisté, že i pro Usyka zní myšlenka ohledně sjednocující bitvy velmi lákavě. „Jestli Joshua skutečně odstoupí, pak zápas s Furym velmi rád přijmu. Myslím si dokonce, že to je logické rozhodnutí, těžká váha potřebuje nezpochybnitelného šampiona!“ prohlásil.

Tysona se prý nebojí. „Je to skvělý boxer a určitě nahání hrůzu soupeřům už jen svou výškou, ale já byl za svou kariéru častokrát v roli outsidera a vždy jsem dokázal překvapit. Chce to jen dobrou přípravu a vše je možné,“ svěřil se ukrajinský držitel pásů WBO, WBA, IBF a IBO.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.