Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Usyk není žádný top boxer, domnívá se Whyte. V těžké váze mu nevěstí dobrou budoucnost
Foto: Instagram/Oleksandr Usyk

Usyk: Víc se bojím toho, jak si povede můj syn ve škole, než co na mě chystá Joshua

Oleksandr Usyk se snaží jen pár dní před svým nejnáročnějším zápasem kariéry odlehčit situaci.

Ukrajinský boxer a bývalý neochvějný vládce křížové váhy se tuto sobotu večer v hlavním městě Anglie střetne s držitelem pásů WBA, WBO, IBF a IBO těžké váhy Anthonym Joshuou.

To je pro mnohé fanoušky možná i nejlepší boxer planety a jako takový představuje pro Usyka velkou hrozbu. Té se však čtyřiatřicetiletý borec nějak extrémně nebojí.

„Abych byl upřímný, Joshuou se ani nějak více nezabývám. Víc se obávám toho, jak si můj syn povede ve škole, právě nastoupil do prvního ročníku. Chci, aby to pro něho všechno šlo dobře,“ prozradil doposud neporažený ranař pro deník Daily Mail.

To ovšem ještě neznamená, že by Joshuu nebral vážně. „Beru ho vážně, jen si říkám, že se nemá cenu zabývat věcmi, které nelze předem ovlivnit. Jen tomu dejme čas a uvidíme, kdo z nás dvou je lepší,“ přidal pokorně, ačkoliv samozřejmě věří ve svou výhru.

Před námi tedy již tento víkend bude další skvělá podívaná, kterou nám poskytnou dva borci z řad královské váhové kategorie. Anthony Joshua potřebuje vyhrát, má-li si zajistit velkou sjednocující bitvu s Tysonem Furym. Pokud ovšem padne, doložka ve smlouvě mu s Usykem zaručí odvetu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin