top fight logo export web
usyk joshua box kalendar

Usyk vysvětlil, proč s Furym odmítl bojovat v prosinci a dal volnou cestu Joshuovi

Oleksandr Usyk byl jedním z klíčových faktorů, které vytáhly Tysona Furyho opět z důchodu. První termín sjednocující bitvy ale razantně odmítl.

Gypsy King trval na tom, že když si má opět navléct boxerské rukavice, tak ať se do ringu podívá ještě letos. Manažerský tým ukrajinského šampiona avizoval, že by prosinec mohl klapnout, což Fury vítal s otevřenou náručí. Pak se ale ozval sám Usyk a řekl razantně: „Prosinec ne!“ A rázem se věci zkomplikovaly.

Důvod, proč se tak ukrajinský držitel pásů WBA, WBO, IBF a IBO rozhodl, je ten, že chce nyní vypustit myšlenky a trávit více času s rodinou, s níž se kvůli válce i přípravě na boj s Joshuou tolik nevídal.

„Nejsem sice zraněný, takže bych se v prosinci s Furym teoreticky mohl střetnout, ale více mě štve, že jsem vůbec netrávil žádný čas doma. Rodina má být na prvním místě a já s ní ten čas kvůli válce a dlouhé přípravě na odvetu s Joshuou trávit nemohl. Proto jsem požádal o odklad, abychom se s Furym střetli až v příštím roce,“ vysvětlil Usyk.

fury joshua 1

Gypsy King, když už tedy opět vyšel z důchodu, na to zareagoval po svém. Vyzval Anthonyho Joshuu a nabídl mu bojovat o jeho pás WBC. AJ tuto pobídku přijal a nyní se finalizují plány ohledně onoho prosincového termínu.

„Upřímně nevěřím tomu, že se ten duel mezi Furym a Joshuou opravdu uskuteční. Pokud ale ano, tak se má bitva s Furym přesune asi až na duben,“ doplnil Usyk, který je ochotný si případně počkat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!