top fight logo export web
anthony joshua tyson fury box trenink

Usyka sejmu! Ať se to lidem líbí, nebo ne, opět budu šampionem, plánuje Joshua

Kdo si nepřeje vidět Joshuu na trůnu těžké váhy, ten má smůlu, stejně ho tam uvidí.

Poučit se ze svých chyb, to nemusí být vždy jednoduché, ale bývalý britský šampion to prý dokázal.

Když se loni v září střetl s Oleksandrem Usykem, spousta lidí se mu dostala do hlavy. Všichni, včetně Tysona Furyho, mu vyčítali, že to není boxer a že nedokáže nikoho přeboxovat. A on nám chtěl ukázat opak, což ho stálo pásy WBA, WBO, IBF a IBO těžké váhy.

Všichni by ovšem měli dělat to, co umí nejlépe. A to Joshua dneska už chápe. Proto si nebude hrát na hrdinu a Usyka v odvetě přetlačí silově.

„Tohle je bohužel o stylu boje a já vím, že když bojuji po svém, tak se zde nenajde nikdo, kdo by se mi mohl rovnat. Bohužel ne každý může být nejlepší úplně ve všem, což je ten důvod, proč jsem si s Usykem chtěl dát dvanáctikolovou válku, abych lidem dokázal, že i já ho umím přeboxovat… Spletl jsem se,“ přiznával Joshua.

„Teď to vezmu hezky pěkně postaru. Zapracoval jsem na své psychické stránce, už se nenechám žádnými vnějšími vlivy rozhodit, zapnu beast mode a jsem si jistý, že mi Usyk nebude moct vzdorovat. Ať se to lidem líbí, anebo ne, opět se stanu šampionem těžké váhy,“ poodhalil pro sever boxingscene dvaatřicetiletý watfordský rodák.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.