Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
wilder fury box
Zdroj: BT Sport Boxing

Už bylo dost výmluv! zlobí se Wilder na Furyho. Za výmysl s koronavirem prý shoří v pekle!

Tyson Fury a jeho tým se nakazili koronavirem, kvůli čemuž musela být trilogie s Deontayem Wilderem odsunuta až na říjen. A alabamský boxer to doteď jenom těžce nese.

Deontay Wilder se totiž nachází ve „vražedném módu“ (jak tomu on sám říká), z něhož se nechce nechat rozladit. „Ve své hlavě si neustále promítám všechny ty zlé věci, které hodlám Tysonovi za všechny ty podvody provést. Stále dokola a dokola si představuji, jak ho legálně v ringu zabíjím,“ prozradil bývalý šampion federace WBC, který jenom velmi těžce nesl zprávu, že byl jeho zápas odsunut z července až na říjen.

Že se Fury nakazil koronavirem, to mu vůbec nežere. Údajně jde o „další“ z Britových výmluv. „Víme jedno, Tyson udělá cokoliv, jenom aby se mi vyhnul. Je mu jasný, že když nemůže podvádět, tak proti mně nemá žádnou šanci. Za tuhle lež ale on i celý jeho tým shoří v pekle! 9. října jim to důrazně vysvětlím, lehčí práci si skutečně teď neumím představit!“ avizoval Bronzový Bombardér, jenž podle všeho hoří novým sebevědomím.

Abychom se na Furyho nedívali jako na úplného viníka, existuje také domněnka, že se tým britského šampiona nakazil koronavirem, jen aby se úmyslně odložila trilogie, o níž podle všeho nebyl v boxerském světě žádný zájem. „Vím to z velmi dobrého zdroje, o bitvu Wilder vs. Fury prostě není zájem. Všichni moc dobře tuší, jak to skončí, Deontay je odepsaný. Lidé si přejí vidět pouze Furyho zápas s Joshuou,“ prozradil promotér Eddie Hearn.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin