top fight logo export web
jake paul anderson silva 1

Jake Paul přemohl Andersona Silvu a opět vyzval Furyho. Toto je důvod, proč by ho porazil

Všichni se divili, proč Jake Paul vyzývá Tysona Furyho a proč věří, že by ho stoprocentně porazil. Teď už je to ovšem jasné.

Nadaný YouTuber, jenž momentálně profituje z boxerských zápasů, věřil, že by do ringu mohl vtáhnout i tu aktuálně nejvíce nebezpečnou těžkou váhu planety. Vše podporoval slovy, jak věří, že ji „přemůže“ a „naučí poslušnosti“.

Promo to bylo slušné, ale jen málokdo tato slova Jakeovi věřil. „Myslí to doopravdy vážně?“ zněly ohlasy. A odpověď byla prostá: „Přátelé, skutečně myslí!“

Odkud tedy bere Jake tu jistotu? „Já a Tyson Fury jsme profesionální boxeři, ale oba jsme zároveň i showmani. Dostal jsem nabídku od WWE, že bychom společně mohli divákům nabídnout tu největší show,“ prozradil Paul ve výpovědi pro Sky Sports. Tím se nám to všechno vysvětluje.

„Samozřejmě bych ten fight rád uspořádal, ale sami víte, jak to u něj v rodině chodí. Tommy, zbabělec a sráč, Tyson, zbabělec a sráč, otec tlučhuba. Myslím si, že jsou dost chytří na to, aby si vybrali bezpečnější výzvy,“ míní pětadvacetiletý YouTuber původem z Clevelandu.

Že se s Jakem Paulem musí počítat, to nám víceméně ukázal už duel proti Andersonu Silvovi. Toho slavný americký mladík smetl na body a v posledním kole jej dokonce poslal do počítání. Utkání živě sledoval i Nate Diaz, jenž je označován za dalšího Paulova boxerského soupeře. Tyson Fury, pokud se ten zápas vůbec upeče, by šel pouze do nějakého „sranda matche“ patrně v již zmíněném WWE prostředí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!