top fight logo export web
97950a400198ad9b0d4478a01ae07bca7098ab8e

Už nechci žádnou bodovou krádež, napodruhé Wildera knokautuju! slibuje Fury

Tyson „Gypsy King“ Fury má na jazyku pořád ještě tu hořkou pachuť z prosincové remízy, kterou skončil jeho zápas s Deontayem Wilderem. Britský bijec se tak bouří a slibuje, že stejnou chybu do příště už neudělá a půjde si za ukončením.

„V našem posledním zápase jsem vyhrál každé kolo kromě dvou, kdy mě poslal k zemi. Jak jsem to jenom nemohl celé vyhrát?“ ptal se naštvaný Fury, jemuž tento výsledek stále leží v žaludku. Již dříve si totiž postěžoval, že bodoví rozhodčí dělali Steve Wonder, Ray Charles a Art Tatum.

„Od té doby jsem změnil svůj styl a musím říct, že jsem spokojený. Jsem totiž silnější a sebevědomější než kdy dřív. Určitě Wildera knokautuji!“ věstil Fury, jehož forma se od prosincového duelu opravdu značně zlepšila.

„Kdybych bojoval s Wilderem v červnu, jako jsem bojoval se Schwarzem, knokautoval bych ho již tam,“ odhaloval Gypsy King. „Tentokrát si můžete být jisti, že už neudělám tu stejnou chybu (jako minule při bodovém rozhodnutí). Nyní si půjdu za ukončením!“ dodávala britská skála. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!