fury wilder

Už teď víme, že Fury nemá v trilogii žádnou šanci, zní z týmu Wildera

Kdo by to byl po tom ostudném debaklu z loňského února jenom čekal…

Deontay Wilder již slušných pár dní hlásí, že Tyson Fury za všechny ty „podvody“ zaplatí, přičemž tento dluh má být splacen 24. července v Las Vegas. Pro mnohé to byl až nečekaně absurdní vzkaz, pro tým Bronzového Bombardéra jde však o realitu, jíž lidé pochopí teprve až ve chvíli, kdy to sami uvidí.

„Deontay se nachází ve skvělé kondici. Lepší, než jsem ho kdy viděl. Teď si jde pro svou pomstu a také ji dostane. Celý svět bude naší výhrou překvapen, ale my rozhodně ne,“ konstatoval v rozhovoru pro Sky Sports Shelly Finkel, tedy manažer, jenž stojí za zády bývalého šampiona těžké váhy federace WBC.

„Teď už Tyson nebude mít šanci podvádět. Lidé milují ty příběhy, když hrdina dokáže vstát z popela jako Fénix. A přesně to bude i můj příběh. Dojdu si zpátky pro to, co je mé. Žádný Furyho zápas s Joshuou se nikdy konat nebude!“ uveřejnil před pár dny sám Wilder, kvůli jehož iniciativě byla zrušena velká sjednocující bitva mezi Furym a Joshuou.

„Pomsta je na světě tou nejsladší věcí, hned vedle vagíny,“ napsal Wilder poznámku k tréninkovému videu, jež sdílel na svém Twitteru, čímž se snažil jenom potvrdit, jak moc o úspěšné uzavření této trilogie stojí. A pokud ji skutečně vyhraje, měl by to pak být on, kdo vyzve lepšího z dvojice Joshua vs. Usyk.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue