top fight logo export web
magard sivak oktagon o2 arena

Václav Sivák jde opět do boje! Tentokrát v Oktagonu

I když je hlavním zápasem turnaje OKTAGON Underground bitva mezi Karlosem Vémolou a Marpem, už teď je jasné, že spousta diváků přijde do haly, aby mohli vidět tento týden oznámený zápas.

V něm se střetne šampion bantamové váhy OKTAGONu Jonas Magard s mistrem světa WAKO PRO Václavem Sivákem. Klání proběhne podle pravidel klasického boxu na 4 x 3 minuty.

Vašek se na začátku února představil na turnaji RCC v Jekatěrinburgu a z horké ruské půdy si přivezl velmi cenné vítězství. Ve svých dvaadvaceti letech už toho stihl poměrně hodně. Kromě zmiňovaného titulu mistra světa WAKO PRO dokázal v roce 2020 ovládnout i mistrovství republiky v boxu.

Do zápasu půjde jako velký favorit, ale dánského žraloka není radno podceňovat. Magard před svým angažmá v OKTAGONu dokázal získat titul polské organizace FEN a svoji kariéru v bojových sportech začínal karatem. Díky této průpravě mu není postoj rozhodně cizí, což dokázal i v listopadu, kdy jasně porazil Filipa Macka a stal se šampionem bantamové divize OKTAGONu.

„V zápase mám jednoduchý plán plán, být tvrdý a brutální. Chybí mi násilí, nebudu mít žádné slitování,“ láká fanoušky Jonas. Tvrdost a agresivita je jednou z hlavních zbraní i Václava Siváka. Pokud borci dostojí svým slovům, čeká nás 21. května opravdu pořádný ohňostroj.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!