top fight logo export web
Vasyl Lomachenko

Vasyl Lomachenko rozebral Nakatanimu a teď vyhlíží odvetu s Lopezem

Vasyl Lomachenko se dokázal vrátit na vítěznou frekvenci, když o víkendu na technické KO pokořil Japonce Nakatanimu. Plány po výhře jsou nyní jasné.

Lomachenko se dlouhou dobu řadil mezi absolutní boxerskou smetánku, a dokonce se dočkal i pochvaly od Mikea Tysona, od něhož byl označen za nejlepšího aktivního boxera planety. Kdoví ale, zdali se samotná chvála na ukrajinské hvězdě nepodepsala, když vstupovala do bitvy s Teofimem Lopezem, jemuž nakonec podlehla na body.

Jednalo se o velký neúspěch, který Vasylovi značně zpomalil kariéru a rozhodil ambice. „Chtěl jsem být nezpochybnitelným šampionem lehké váhy, bohužel to nevyšlo,“ lamentoval třiatřicetiletý bojovník, jenž už v té době slíbil, že si půjde pro odvetu a udělá cokoliv, aby se jí dočkal.

Lomachenko svou cestu za znovuzrozením zvládl výtečně. Nyní o víkendu se postavil do ringu proti soupeři ze Země vycházejícího slunce Masayoshimu Nakatanimu, jemuž uštědřil druhou porážku kariéry. A když se po svém vítězném tažení chopil mikrofonu, jeho vzkaz byl velmi stručný a jasný. „Teď chci odvetu s Lopezem!“

Údajně se jedná o bitvu, kterou si celá boxerská komunita přeje vidět. „Všichni si přejí tu odvetu vidět, tak si pro ni pojďme. Chápu, že má teď Teofimo nějaké plány, ale co třeba později? Prosinec, leden, únor? Já budu připravený!“ navrhl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.