Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
marpo masta
marpo masta

Vémola bude hodně překvapený, s čím na něj Marpo vyrukuje, má jasno trenér zpěváka

Už 13. listopadu proběhne v pražské 02 areně nejsledovanější boxerská bitva letošního roku.

Proti sobě však nebudou stát ani profesionální boxeři. V ringu se proti sobě postaví MMA zápasník Karlos “Terminátor” Vémola a hudebník Otakar “Marpo” Petřina.

Co si o zápasu myslí Marpův trenér Lukáš Jirkovský?

Zpěvákův trenér nebyl ze začátku vůbec pro, ale rapper si nenechal zápas vymluvit. Vše vyeskalovalo, když začal Karlos Vémola tvrdit, že pro něj Marpo není soupeř. Otakar se naštval a souboj chtěl za každou cenu uskutečnit. A kdo podle Lukáše zvítězí?

„Zvítězí ten, kdo bude lepší. Všichni sice tvrdí, že Terminátor neumí boxovat, ale pořád je to elitní MMA zápasník. Podle sázkových kanceláří je favoritem Marpo. Když vyhraje, tak Vémolovi vyčtou, že prohrál se zpěvákem. Otakarovi by porážku nikdo nevyčetl, protože by prohrál s nejznámějším bojovníkem u nás. Myslím si, že Vémola Marpa podcení a bude hodně překvapený. Ota má lepší techniku i pohyb. Karlos by ho musel jedině fyzicky utahat, ale na to se poctivě připravujeme,“ prozradil Marpův trenér.

Od srpna chce Lukáš, přezdívaný Masta, s Marpem drtit fyzičku. V září navíc čeká hudebníka několikatýdenní kemp u šampióna těžké váhy Shannona Briggse. Rapperův trenér je přesvědčený, že půjde o nejsledovanější boxerský duel na domácí scéně.

A na koho se zaměří Marpo po zápase s Vémolou? Možná na Jona Mariánka, se kterým se už delší dobu pošťuchuje na sociálních sítích.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin