Top-Fight.cz - bojové sporty
vemola marpo box

Vémola má nový termín zápasu! Kdy a proti komu nastoupí?

Svět Karlose Vémoly se v současné chvíli točí kolem čerstvě narozeného syna Rockyho, kterého mu před pár dny porodila jeho partnerka Lela Ceterová. A samozřejmě také kolem jeho zraněné ruky, kterou potřebuje nutně uzdravit, aby mohl opět zápasit. Důvodů, proč se vrátit co nejrychleji, má hned několik. Jedním z nich je i ten, že už zná termín svého příštího souboje!

MMA organizace OKTAGON musela kvůli koronavirové situaci několikrát změnit své plány. Turnaj OKTAGON 30 v O2 areně, který se měl uskutečnit 30. prosince, se přesunul do Brna. Titulovou bitvu mezi Pirátem a Kinclem v Brně ale neuvidíme, protože byla přesunuta až na turnaj OKTAGON 31, který proběhne 26. února v O2 areně. Jenže právě v tomhle termínu se měl původně odehrát turnaj OKTAGON Underground, na kterém byl naplánován i boxerský souboj mezi Vémolou a Marpem. A tak se muselo znovu přesouvat.

Turnaj OKTAGON Underground: VÉMOLA vs. MARPO se nyní přesouvá a proběhne v O2 areně v sobotu 21. 5. 2022. Všechny vstupenky zakoupené na původní termín akce (26. 2. 2022) zůstávají v platnosti i na nový termín 21. 5. 2022,” prozradila organizace OKTAGON na svých sociálních sítích.

Galavečer OKTAGON Underground se tedy přesunul až na konec května. Kromě boxerského duelu mezi Vémolou a Marpem se uskuteční ještě jeden zápas v boxu. Síly poměří MMA zápasník Gábor Borároš a herec Jakub Štáfek. Ondřej Novotný navíc v posledním vysílání MMA Letem Světem prozradil, že pokud Karlos Vémola nebude moci kvůli zranění 21. 5. 2022 nastoupit, tak už nenastoupí nikdy.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Vémola má nový termín zápasu! Kdy a proti komu nastoupí?