top fight logo export web
marpo masta

Vémola se z boxu se mnou snaží vycouvat, uvědomil si, že dostane přes pi*u! přiostřil Marpo

Že by nakonec žádný boxerský souboj vůbec nebyl? I když si diváci již začali kupovat lístky, Karlos prý vycítil strach a hodlá ze střetu s Marpem vycouvat.

S touto informací přišel sám český hudebník Otakar Petřina, jenž se s Terminátorem mohl střetnout už v závěru loňského roku. Karlos Vémola ovšem oznámil vážnější zranění ruky, tudíž se celý galavečer přesunul nejprve na únor a později na květen. Že by ale ani tento termín nevyšel?

„Chtěl bych se vyjádřit k jedné takové věci. Po Praze se říká, že se mnou Karlos nechce zápasit nebo že ten zápas nakonec ani vzít nechce,“ udivil skrze svůj instagramový profil Marpo.

„Jen bych chtěl říct, že už jsi do toho jednou do prdele šel a já už se na to dva roky připravuju a čekám, až se uzdravíš. Vím, že už jsi zdravý a že trénuješ, tak buď alespoň trochu chlap a přijmi ten zápas. Podle mě sis jednoduše uvědomil, že dostaneš přes píču a půjdeš k zemi, tak nechceš ztratit ten svůj ‚hajpíček‘, že v OKTAGONu je jenom jeden král, což je vlastně reálně Attila. To víme všichni,“ přitopil pod kotlem.

„Buď chlap a přijmi ten duel. Už jsme prodali tisíce lístků a myslím si, že by to lidi velmi zklamalo je takhle ‚vyfuckovat‘ a říct jim, že to nebereš. V květnu tě prostě 21. čekám v O2 Aréně!“ vzkázal jasně Marpo, který nepochybně bude ještě čekat, jak se celá situace vyvine.

V jeden moment se totiž Karlos ještě bál, aby nemusel předčasně ukončit kariéru. Nyní už ale přeci jenom vše vypadá mnohem pozitivněji, ačkoliv žádný kontrakt k souboji zatím oficiálně podepsán nebyl.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.