top fight logo export web
marpo vemola o2 arena box

Vémola vs. Marpo může dopadnout jenom jedním možným způsobem, má jasno Novotný

Ondřej Novotný vůbec nepochybuje o tom, že by boxerská bitva mezi Karlosem Vémolou a raperem Marpem neměla přinést naprosto jednoznačný průběh.

Tento zápas je natolik vyhajpován, až lidé začali věřit, že v něm bude Otakar Petřina jako dřívější thajboxer dominovat.

„Já skutečně věřím tomu, že Karlos nemá žádný postoj. Jeho box je prostě strašný, za tím si stojím a jsem schopný to dokázat,“ razí už několik dlouhých měsíců Marpo heslo a mnoho fanoušků mu naslouchá.

Promotér OKTAGONu Ondřej Novotný to ale vidí úplně jinak. Ten naopak se sebevědomým tvrzením českého hudebníka silně nesouhlasí.

Karlos Vémola a Ondřej Novotný se baví o možném soupeři v OKTAGONU

„Musím říct, že cokoliv jiného než relativně jasná výhra Karlose by mě překvapilo. Respektuju Marpovy dovednosti, ovšem Karlosova zarputilost, oddanost sportu i přípravě je jedinečná. A to se těžko přebije během pár příprav,“ hodnotí Novotný Marpovu přípravu, která není tak pravidelná a zjevně ani intenzivní jako ta Vémolova.

„Samozřejmě můžeme Karlosův box zpochybňovat, ale ti, kteří proti němu stojí ve sparinzích, vám řeknou, že má úder. Určitě to není nejtechničtější pohyb, co jsme kdy viděli, ale ono to tak být v kleci nemusí. Důležitý je, když to platí,“ nabídl prostřednictvím deníku Sport svůj názor.

„Myslím taky, že pro Terminátora souboj na šestkrát tři minuty bude takový, že si ani nesedne na židličku. Půjde o sprint, který zvládne v takovém tempu a tlaku, že si dost dobře neumím představit, že by na to Marpo byl připravený.”

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.