top fight logo export web
boraros vs stafek

Nejen Vémola s Marpem, OKTAGON svůj turnaj okoření i o souboj Borárose se Štáfkem

Jakub Štáfek, herec z Ulice, kývnul na boxerský zápas se slovenským bojovníkem Gáborem Borárosem, který se v OKTAGONU ukázal naposledy na začátku tohoto roku.  

Gábor tehdy prohrál na body s Matůšem Juráčkem. Byla to pro něj zároveň druhá porážka v řadě a nepochybně mu musela srazit sebevědomí. Ne ovšem natolik, aby se nevrhl do nové výzvy, jež se odehraje ve zcela novém bojovém odvětví.

Na turnaji, jehož hlavní náplní bude duel mezi Karlosem Vémolou a hudebníkem Marpem (který se kvůli několika operacím u Terminátora přesouvá z listopadu až na začátek nového roku), se objeví rovněž slovenský miláček fanoušků Gábor Boráros a český populární herec Jakub Štáfek. Oba se spolu utkají pod pravidly boxu.

Slovenského bojovníka, vítěze historicky první OKTAGON výzvy, tak bude čekat hodně zajímavý souboj. Štáfek se na něj totiž zkušenostně nemůže čapat. Sice má na svém kontě jednu výhru v MMA a jednu v boxu, ale zdaleka nemá odzápaseno to, co Boráros.

Těžko říct, co tenhle duel nabídne a jak dopadne. Každopádně už teď víme, že souboj bude na 6×3 minuty. Jak vidíte tuto bitvu vy?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!