Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
boraros vs stafek
boraros vs stafek

Nejen Vémola s Marpem, OKTAGON svůj turnaj okoření i o souboj Borárose se Štáfkem

Jakub Štáfek, herec z Ulice, kývnul na boxerský zápas se slovenským bojovníkem Gáborem Borárosem, který se v OKTAGONU ukázal naposledy na začátku tohoto roku.

Gábor tehdy prohrál na body s Matůšem Juráčkem. Byla to pro něj zároveň druhá porážka v řadě a nepochybně mu musela srazit sebevědomí. Ne ovšem natolik, aby se nevrhl do nové výzvy, jež se odehraje ve zcela novém bojovém odvětví.

Na turnaji, jehož hlavní náplní bude duel mezi Karlosem Vémolou a hudebníkem Marpem (který se kvůli několika operacím u Terminátora přesouvá z listopadu až na začátek nového roku), se objeví rovněž slovenský miláček fanoušků Gábor Boráros a český populární herec Jakub Štáfek. Oba se spolu utkají pod pravidly boxu.

Slovenského bojovníka, vítěze historicky první OKTAGON výzvy, tak bude čekat hodně zajímavý souboj. Štáfek se na něj totiž zkušenostně nemůže čapat. Sice má na svém kontě jednu výhru v MMA a jednu v boxu, ale zdaleka nemá odzápaseno to, co Boráros.

Těžko říct, co tenhle duel nabídne a jak dopadne. Každopádně už teď víme, že souboj bude na 6×3 minuty. Jak vidíte tuto bitvu vy?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin