top fight logo export web
Gharibi Hulk Ford

VIDEO: Íránský Hulk explodoval už na tiskové konferenci. S Fordem se chtěl rvát ještě před zápasem

Íránský Hulk znovu ukázal svou výbušnou povahu. Nebýt ochranky, s Fordem by se porval hned na tiskové konferenci.

I na druhém veřejném vystoupení mezi oběma supertěžkými vahami praskaly emoce, tentokrát však zejména ze strany Sajada Gharibiho alias Íránského Hulka, který ukazuje, že nenávist k jeho britskému sokovi je naprosto reálná.

Bez ohledu na to, že svou řeč mířil na „Nejděsivějšího muže světa“, od něhož byl na prvním staredownu prakticky zesměšněn, zvedal svůj stupeň zloby.

„Tohle bude pro Martyna velmi náročná noc,“ řekl Gharibi prostřednictvím svého tlumočníka na tiskové konferenci, čímž jen navazoval na svůj předchozí trashtalk, který vedl převážně přes sociální sítě. Teď měl ovšem možnost mluvit naživo.

„Věřím tomu, že Martyn má opravdu slaboučkou bradu, a když vezmeme v potaz, že já mám velmi silné údery, tak mi to nedá tolik práce, abych ho dokázal vypnout. Však to 2. dubna všichni uvidíte, tenhle zápas přes první kolo nepřejde,“ snažil se přesvědčit přísedící publikum.

Ani Ford nezůstal úplně zticha. Když slyšel svého iránského protivníka mluvit, musel mu s úsměvem na tváři dát za pravdu.

„Tak to je konečně první věc, při které s tebou souhlasím. Tento fight skutečně nepřejde přes první kolo,“ usmíval se a ukazoval přitom na Gharibiho, jako že to bude on, koho bude zrovna čekat KO.

Gharibi je ovšem člověk, s nímž snadno začnou cloumat emoce. Netrvalo to dlouho a byl připraven Fordovo sebevědomí srazit k zemi.

„Hej, chlape, jsem připravený. Chceš se porvat hned teď?!“ zeptal se a vystartoval ze židle, jako když raketa zažehne svůj pohon. Ze stolu už jen letěly zbytky potravin a ochranka musela do akce.

Co je třeba zmínit, s Fordem ani tyto výhrůžky nijak nehnuly. Od začátku je přesvědčený, že nemá sobě rovného soupeře a že tento zápas v pohodě vyhraje. To mimo jiné stihl potvrdit už po skončení první tiskové konference, která se konala ještě v Dubaji.

„Říkal jsem to už předtím a teď to musím jenom potvrdit. O své výhře vůbec nepochybuji, ten fight je pro mě jen ztrátou času. Na tom staredownu jsem to dokonale vycítil. Boxerský ring není prostředím, ve kterém by mi Gharibi mohl konkurovat, o tom jsem plně přesvědčený.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.