Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • VIDEO: Jake Paul opět uspěl! V šestém kole brutálně knokautoval Woodleyho
jake paul tyron woodley box ko

VIDEO: Jake Paul opět uspěl! V šestém kole brutálně knokautoval Woodleyho

Hvězda sociálních sítí Jake Paul opět zavřel pusu všech pochybovačům a posměváčkům. V odvetě s MMA šampionem Tyronem Woodleyem uspěl a v šestém kole soupeře brutálně knoukatoval.

Jak se zdá, Jake Paul je nezastavitelný. Neodradilo ho ani to, že mu Tommy Fury kvůli zlomenému žebru odstoupil ze zápasu dva týdny před jeho uskutečněním. Narychlo si domluvil odvetu s Tyronem Woodleyem, se kterým vyhrál první souboj na body a svým fanouškům doručil další fantastický zážitek.

Tentokrát byl Jake mnohem přesnější a v šestém kole v čase 2:12 vypnul Tyrona, který se poroučel na podlahu ringu, kde si chvilku pospal. Influencerská hvězda tak i nadále letí vzhůru a už teď se spekuluje o tom, kdo bude jeho příští soupeř. “Tohle je tak opravdové, jak to jen jde. Stejně jako moje pravá ruka. Každopádně Woodley je legenda. Vážím si ho za to, že vzal tenhle zápas takhle narychlo,” řekl Paul po vítězství.

Jake Paul – Tyron Woodley 2:0, video

Ve smlouvě byla klauzule, že pokud Woodley Paula knokautuje, získá 500 000 dolarů navíc. Jenže dopadlo to přesně opačně. Jake knokautoval Tyrona a vysloužil si další respekt ve světě bojových sportů. I když byl Jake opět podceňován, tímhle luxusním KO dokázal, že na to rozhodně má. Tak se nechme překvapit, s kým ho v ringu uvidíme příště. Máte tip?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin