Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • VIDEO: Jake Paul vs. Tyron Woodley. Té Yotuberský děv*e zavřu hubu, má jasno Woodley
Jake Paul Tyron Woodley video

VIDEO: Jake Paul vs. Tyron Woodley. Té Yotuberský děv*e zavřu hubu, má jasno Woodley

Teprve před pár dny byl potvrzen zápas mezi Jakeem Paulem a Tyronem Woodleyem a už tu máme první staredown. Ten se trochu protáhl a tak měli oba borci dostatek prostoru k tomu, aby se vzájemně popichovali.

Jake učinil Tyronovi nabídku a řekl mu, že když ho porazí, tak mu zdvojnásobí výplatu. Jenže pokud by Tyron prohrál, musel by celou svoji výplatu věnovat na Youtuberovu nadaci. Podívejte se na video.

Jak se dalo čekat, bývalý UFC šampion na jeho nabídku nereagoval, místo toho začal skandovat, že mu nakope prdel. “Urvu mu hlavu z krku. Bude to ten nejjednodušší zápas mojí kariéry, za který zároveň dostanu tu nejštědřejší výplatu, co jsem kdy dostal. Nemůžu se dočkat, až té děvce zavřu hubu. Udělám to pro celou naší kulturu a zápasnickou komunitu. Vyprovodím ho ze světa bojových sportů,” prohlásil hned po ohlášení zápasu Tyron Woodley.

V každém případě je Tyron Woodley sice MMA zápasník, ale jeho box je na úplně jiné úrovni než ten Askrenův. Jak se Paul s touhle výzvou popere? Pokud do toho dá Woodley vše a nebude to jen divadlo pro diváky, tak bude mít Youtuber co dělat. Ostatně posuďte sami.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin