top fight logo export web

VIDEO: Je na vás vaše stará naštvaná nebo na vás plive jed? Trefte ji čistě do brady, radí šampion Billy Joe Saunders

Šampion WBO super střední váhy Billy „Superb“ Joe Saunders (30-1-0, 14 KO) navázal na své předchozí prohřešky, ba dokonce je ještě překonal. Dříve se i připravil o boxerskou licenci a teď může jenom zpytovat svědomí, protože jeho výkonnost šla značně dolů.

Britský válečník se v době karantény odhodlal k nepochopitelnému vtípku, jímž chtěl lidi naučit, jak správně udeřit (ano, opravdu udeřit) ženu. Svému instruktážnímu videu se ovšem smál jenom on sám.

„Pokud je na vás vaše stará naštvaná nebo na vás plive jed, trefte ji čistě do brady,“ řekl Saunders k situaci virové epidemie, během níž jsou lidé nuceni být zavřeni doma, a tedy si mohou lézt na nervy.

Šampion trajektorii úderů následně předváděl na boxovacím pytli. Svou důkladnou instruktáž ještě navíc okořenil slovy: „A teď ji ukončete!“

Saundersův vtípek jen málokdo dokázal pochopit. Vše došlo tak daleko, že britský svaz okamžitě jednal a držiteli pásu WBO pozastavil licenci.

Třicetiletý bojovník se za svůj husarský kousek omluvil a snažil se lidi přesvědčit, že rozhodně mu nešlo o to rozpoutat domácí násilí. Bohužel pro něho, přesně toto jeho video znázorňuje.

Nebylo to poprvé, co to boxer přehnal. V roce 2018 nabízel drogově závislé ženě kokain a crack za to, že bude mlátit náhodné kolemjdoucí. Tehdy se také musel omlouvat a zaplatit pokutu sto tisíc liber.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.