top fight logo export web
Mike Tyson napadeni

VIDEO: Naprostá brutalita! Mike Tyson se porval v letadle. Provokatér dostal za vyučenou

Kdo provokujete medvěda, ten musí počítat s reakcí. A o to horší to pro vás je, pokud toho medvěda představuje slavný šampion těžké váhy boxu.

Mike Tyson po dlouhé době opět ztratil kontrolu. Ve středu v noci, podle amerického času, se letecky přesouval ze San Franciska na Floridu. Jeho cestu ovšem znepříjemnil příliš emotivní fanoušek, který na slavnou legendu neustále dotíral.

Svědek z letu, který byl shodou okolností blízkým přítelem napadené osoby, pro novináře z TMZ Sports potvrdil, že jeho kamarád nejprve požádal Tysona o selfie. Jen s fotkou se ale nakonec smířit nehodlal, Mikea chtěl poznat více osobně.

Proti společnému snímku kdysi nejmladší šampion těžké váhy boxu ještě nic nenamítal, ale následné verbální a dlouho neutichající provokace ho už postavily ze sedačky. Posléze nastalo peklo.

Mike Tyson boxoval v letadle

„Kámoš si sedl za Tysona a snažil se s ním dát do řeči. Tyson ale zjevně neměl chuť na nějakou konverzaci, a tak mu několikrát řekl, ať je zticha,“ popisoval blízký přítel oběti a zároveň hlavní svědek celého incidentu.

„Když ovšem kámoš mluvit nepřestal, tak se Tyson zvedl a rázem do něj napálil několik úderů. Výsledky toho útoku můžete vidět sami…,“ dodával.

První video nám ukazuje Mikeovu erupci vzteku. Z toho druhého je však patrné, že si mladík o nějaké upozornění vyloženě koledoval. Jeho řeči byly vskutku provokující a nabourávaly poklidnou atmosféru nejen boxerské legendy, ale v podstatě i celého letadla.

 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.