Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
wilder kostym

VIDEO: Nový nástupový kostým Deontaye Wildera byl odhalen. Máme se radovat, anebo brečet?

Deontay Wilder řekl, že nikdo do ringu nevchází stylověji než on. Právě proto od tohoto svého zvyku nehodlá upustit.

O to pozoruhodnější toto tvrzení je zejména poté, co si Bronzový Bombardér do svého poslední duelu oblékl dvacetikilové nástupové brnění, kvůli kterému mu prý odumřely nohy ještě dříve, než vlastně začal bojovat.

Když se ho lidé ptali, zdali si do trilogie s Tysonem Furym plánuje navléct něco lehčího, jeho odpověď všechny překvapila. „Nikdo do ringu nevchází stylověji jak já. Můj kostým je součástí mé image, i tentokrát si navleču něco mimořádného.“

Co to bude, o tom jsme mohli jen spekulovat… tedy až doteď. Instagramový účet cosmoanddonato nám odhalil, co by si měl alabamský boxer na sebe obléci. Podle všeho půjde o další přepychové brnění doplněné o pořádnou světelnou show.

Ani tento kostým nebude zrovna lehký. Možná bude vážit méně jak dvacet kilo, přesto jej Wilder bude muset mít na sobě celou cestu z šatny až do ringu. Určitě ho to opět bude muset trochu vyčerpat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin