Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • VIDEO: Přistižen při činu! Logan Paul byl načapán, jak prosí Mayweathera, aby zvolnil tempo
logan paul prosba

VIDEO: Přistižen při činu! Logan Paul byl načapán, jak prosí Mayweathera, aby zvolnil tempo

Kdepak řeči o nějaké výhře. Logan Paul musel během svého souboje soupeři připomínat, že jde „jen o exhibici“.

Na jednu stranu Logan tvrdí, že Mayweathera „vypráskal“, ale na druhou ho slyšíte na kameře mluvit o tom, jak téměř bývalého šampiona prosí, aby na něj tak nespěchal.

„Klídek, šampione, klídek. Je to jen pouhá exhibice!“ prohlásil mladý YouTuber, který možná ovládl první kolo exhibičního duelu, ale v něm spálil tolik energie, že s přibývajícím časem začínal viditelně táhnout za ten kratší konec provazu.

Kdyby zápas hodnotili oficiální bodoví rozhodčí, Mayweather by vyhrál dokonce 8-0 na kola. Tento pohled nám zprostředkovala stanice ESPN. Ostatní zápasníci či experti to viděli podobně, možná by jedno či dvě kola dali Paulovi.

I přes tyto neoficiální statistiky žije Logan ve vlastním světě, ve kterém zjevně platí jiná pravidla, a právě zde prý jasně vyhrál.

„Byla to těžká bitva, ale o to sladší je má výhra. Hned ve druhém zápase své profesionální kariéry jsem se utkal s Mayweatherem, a i když zápas skončil remízou, technicky vzato jsem Floyda porazil,“ bil se do prsou nadšený YouTuber.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin