jake paul vyhra
jake paul vyhra

VIDEO: Senzace? Youtuber Jake Paul knokautoval Bena Askrena hned v prvním kole!

To snad ani není možné! Youtuber Jake Paul v boxerské exhibici ukončil profesionálního MMA zápasníka Bena Askrena už v prvním kole!

Necelé jedno kolo stačilo kontroverznímu Youtuberovi na luxusní zadní, kterou poslal k zemi jednoho z nejlepších MMA zápasníků historie. I když to v prvních vteřinách vypadlo, že Ben Askren dokáže udržet tempo, nakonec bylo vše jinak.

Jakeovo přesně mířená zadní Bena tak vykolejila, že si ustlal na zemi. Chvilku se plazil po čtyřech, a i když to vypadalo, že se do zápasu vrátí, vrávoral a nebyl při smyslech. Rozhodčí mu proto nedovolil pokračovat.

Youtuber Jake Paul tak doručil to, co slíbil a knokautoval olympijského účastníka hned v prvním kole.

Zaradovat se může i Čech Jon Marianek, Paulovo manažer, který si na jeho výhru vsadil 1 000 000 korun.

Jedno je jisté. Jakeovo fighterská cesta ještě nekončí a my všichni se můžeme těšit na brutální mediální masáž. Kdo bude Youtuberovo dalším soupeřem?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin