top fight logo export web
VIDEO: Youtuber Jake Paul zesměšnil boxera Floyda Mayweathera a padaly rány

VIDEO: Youtuber Jake Paul zesměšnil boxera Floyda Mayweathera a rozpoutal bitku

Legendárního boxera Floyda Mayweathera čeká už 6. června souboj s Youtuberem Loganem Paulem, starším bratrem Jake Paula. Jenže nebyl to Logan, kdo na sebe na předzápasové tiskové konferenci strhnul všechnu pozornost…

Jake totiž předvedl něco, co nikdo nečekal a strhnul Floydovi z hlavy kšiltovku.

Jake Paul se s tím nemaže! Po skončení předzápasové tiskové konferenci se tvrdě obul do neporaženého boxera Floyda Mayweathera, když mu strhl čepici z hlavy a začal s ní utíkat. Ochranka ho samozřejmě během chvilky dohnala a byla z toho pořádná mela.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

Jak je ze záběrů vidět, Floyd Mayweather byl hodně rozzlobený a vůbec nečekal, že by si něco takového Jake Paul dovolil. Aby toho nebylo málo, Jake Paul pak na sociální sítě vyvěsil další video, ve kterém si nechá dělat tetování „gotcha hat“ (mám čepici).

Kam až tohle zajde? Zdá se, že Jake Paul nemá žádné zábrany a pro hype okolo své osoby je schopný zajít hodně daleko. Myslíte, že se mu to může vymstít?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.