top fight logo export web
vegh kincl vysledek

Vítěz Attila Végh: Kincl mě svým boxem překvapil, klobouk dolů!

První turnaj bojové organizace Fight Night Challenge je za námi a spolu s ním i rozuzlení jednoho z nejočekávanějších zápasů na kartě. Attila Végh zvítězil nad Patrikem Kinclem, který přijal souboj pouhé tři dny před jeho uskutečněním.

Kincl naskočil do zápasu coby náhradník za původního Véghova soupeře Newtona, který nemohl vycestovat do České republiky, protože byl pozitivní na COVID-19. A i když Patrik prohrál 3:0 na body, předvedl vzhledem k nulové přípravě sympatický box. Za což mu koneckonců vysekl poklonu jak moderátor večera Karlos Vémola, tak i sám Attila.

Myslím si, že diváci se mnou budou souhlasit. Byl to skvělý výkon. Určitě nebylo jednoduché, připravit se na takový zápas, když o něm víš jen 3 dny dopředu,” zhodnotil Patrikův výsledek Karlos Vémola, který byl na galavečeru v roli moderátora.

Spokojený byl nakonec i Kincl

Hele, bylo to naopak jednoduché, protože čas na přípravu nebyl. Takhle bych to přiblížil lidem. Ještě dneska jsem tady sháněl boxerský suspenzor a boty, takže to byl takový punk, ale já jsem si to užil. Díky klukům, kteří mi s tím pomohli,” reagoval Patrik Kincl.

“Není to výsledek, který jsem si představoval, ale v dané situaci… Díky za tuhle možnost, na kterou můžu jednou v důchodu vzpomínat. P.S.: Žádné zranění jsem si neodnesl, takže přípravu na OKTAGON turnaj 26.2. v O2 areně bych tímto označil za odstartovanou. Vidíme se tam,” doplnil pak ještě Patrik na svém IG profilu.

Slovy chvály nešetřil ani Végh

V první řadě chci hlavně poděkovat Patrikovi, že ten zápas na poslední chvíli vzal. Já jsem se vyjádřil, že bych na CZ/SK scéně nešel jen tak s někým. Šel jsem do toho, protože vím, že Patrik je v své váze jednička Československa. Věděl jsem, že jdu s velmi kvalitním soupeřem a že má už nějakou přípravu za sebou, protože měl bojovat v OKTAGONu. Věděl jsem, že je připravený a opravdu mě svým boxem překvapil. Klobouk dolů,” prohlásil Attila.

Vítěz klání si každopádně i nadále stojí za tím, že se chce utkat s původním soupeřem Newtonem. Je tedy možné, že se na nějaké budoucí akci Fight Night Challenge tohoto duelu ještě dočkáme.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.