joshua usyk posledni kolo

Vražedně nastavená Joshuova mysl do odvety? Tomu se Usyk jenom směje…

Oleksandr Usyk se doslechl o tom, že mu Joshua v odvetě hodlá ukázat svou vnitřní bestii. Je důvod k obavám? Ale kdeže…

Co si budeme nalhávat, v případě bývalého britského šampiona je ta změna vskutku potřebná, má-li si své mistrovské pásy vybojovat zpátky, ale budou i tak jeho zkušenosti proti doposud neporaženému ukrajinskému boxerovi stačit?

„Rád se podívám na jeho nové zlé já, ale nejsem si jistý, jestli mu to k něčemu bude. Může to být ovšem dobrá zpráva pro fanoušky, kteří se díky tomu mohou dočkat dalšího napínavého fightu,“ pravil Usyk pro DAZN, kde nemohl zakrýt svůj šibalský úsměv. Že by měl připravený i on nějaký tajný plán?

„Tak samozřejmě, že se hodlám i já připravit o něco lépe. Teď už vím, proti čemu stojím. Nezáleží na tom, jaké změny Joshua udělá, svou kompletní koncepci tím v tak krátkém časovém intervalu stejně nezmění,“ domnívá se současný šampion federací WBA, WBO, IBF a IBO.

A jak už bylo prozrazeno, vítěz této vrcholné boxerské bitvy se ještě sjednocujícího duelu podle všeho nedočká. V rámci WBA se na post povinného vyzývatele tlačí Robert Helenius, který bude v příštím roce vyhlížet zápas s šampionem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin