top fight logo export web
paul jake souper box novy

Vybral jsem si neuvěřitelně těžkého soupeře. Těžšího, než je Fury, ví Jake Paul

Kam se hrabe Tommy Fury. Jake Paul si našel náhradu, která je údajně mnohonásobně zkušenější a náročnější.

První vážná boxerská zkouška bude čekat 6. srpna na YouTubera Jakea Paula. Ten si pro newyorskou Madison Square Garden vyhlédl takový souboj, ve kterém dozajista bude riskovat svou neporazitelnost.

Box Jake Paul vs. Hasim Rahman Jr

„Hasim Rahman Jr je tím nejtěžším, co jsem si mohl v této chvíli vybrat. Je to naprostý profesionál a skutečně vážná hrozba. Každý mě před ním varoval, abych si to ještě rozmyslel, že proti němu nemám potřebné zkušenosti. Já je ale všechny chci vyvést z omylu,“ nechal se slyšet Jake Paul.

Rahman je synem známé slavné těžkotonážní legendy. Box má tedy v krvi, o čemž svědčí i jeho současný profesionální rekord, jenž čítá 12 výher a jednu porážku.

„Cílem člověka je neustále se překonávat. I když mě všichni před touto zkouškou varují, já ji musel přijmout. Jak tady vyhraju, jsem si jistý, že Tommy Fury už se mnou zápas nikdy nepřijme, jelikož bude vědět, co by ho čekalo,“ líčí Jake.

jake paul woodly ko treti zapas

Ať už je to jakkoliv, skutečností zůstává, že Rahman bohužel v očích veřejnosti nebudí takový zájem. Tommy Fury je pro diváky větším marketingovým lákadlem, jenže mu nebylo dovoleno odcestovat do USA.

Paul mohl za místo bojiště určit nějakou neutrální půdu, ale protože už měl zarezervovanou halu v New Yorku, nechtěl nic měnit. Proto raději sáhl po náhradním řešení, které však může ohrozit jeho bezchybný rekord.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!