OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Vymlátím z něho duši, prorokuje Mayweatherův mladý boxerský protivník

Poslední den v roce nám uzavře boxerská bitva v podání jedné zkušené a jedné vycházející hvězdy. Obě dvě ještě neprohrály, což japonského bojovníka velice motivuje, aby tento status u svého soupeře mohl změnit. 

Zatímco pro jedny je tento zápas pouhá exhibice (což on opravdu je), pro druhé se jedná o příležitost, jak se ve světě zviditelnit. Pod společností Rizin, jejíž značka stále roste a která také vše organizuje, zápasí i „Moneyho“ příští soupeř Tenshin Nasukawa, co domácím příznivcům slíbil opravdu velké překvapení, na něž jen tak nezapomenou. 

Tenshin Nasukawa si věří

„Lidé se na nás nepřijdou podívat jenom proto, aby viděli dva chlápky v přátelském zápasu, kde se párkrát pohladí a pak si potřesou rukama. Tohle je prestižní duel a jsem si jistý, že podobně jako já, tak i on ho bude chtít vyhrát,“ nechává se slyšet teprve dvacetiletý kickboxer, jenž už má za sebou čtyři vítězná klání také ve světě MMA. 

„Jak jistě víte, zatím jsem nekompromisně porazil každého svého soupeře a během 31. prosince udělám to samé. Budu na Floyda tlačit tak dlouho, dokud z něj nevymlátím duši. Jsem si naprosto jistý, že ho čeká těžké KO,“ prorokoval Nasukawa, který je i mezi předními zápasníky považován za obrovský talent nové doby.  

Floyd Mayweather se směje

Ve prospěch nadaného Japonce veřejně nedávno promluvil například Chael Sonnen nebo proslulý komentátor Joe Rogan. Oba dva si shodně myslí, že Mayweather plánovaným návratem dělá chybu, protože nezná tvrdost a dravost svého protivníka. Zatímco Floyd už všechno dokázal, Tenshin má ještě celou kariéru před sebou. 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue