Výsměch šéfovi UFC přímo do tváře. Za tvé peníze si koupím nové Porsche, vzkazuje Jake Paul

Výsměch šéfovi UFC přímo do tváře. Za tvé peníze si koupím nové Porsche, vzkazuje Jake Paul

Jake Paul vůbec nelení a svůj velmi bohatý výdělek ze zápasu s Askrenem si plánuje naplno užít.

Svým způsobem se není čemu divit. Kontroverznímu YouTuberovi se povedlo něco, co mnoho profesionálních zápasníků nezvládlo za celý život. Stačilo mít prořízlou pusu, nezdravě vysoké sebevědomí a touhu kopat do všech kolem sebe.

Jake Paul následně vyprovokoval i samotného Danu Whitea, jenž se vsadil s několika vlivnými osobnostmi, včetně známého rappera Snoop Dogga, že Ben Askren mladého YouTubera porazí. A vlastně nejen porazí, ale i ukončí… Inu, vůbec to nevyšlo.

„Co si myslíte, že bych si měl koupit za Whiteův vsazený jeden milion dolarů? Zamlouvá se mi Porsche 918 Spyder,“ popichoval mladší z bratrů Paulů na svých sociálních sítích.

Galavečer, jehož vrchol byl duel mezi bývalým MMA šampionem a „nezkušenou“ internetovou hvězdou, údajně vygeneroval 1,3 milionů prodaných PPV. To je na současné poměry neuvěřitelně vysoká hodnota, za kterou by se nestyděl ani McGregor.

A údajně jen u tohoto čísla vše nekončí. „Mým cílem je pořádat takové zápasy, které vygenerují 3-4 miliony prodaných PPV! A do příště chci už pořádnou výzvu, která otestuje moje zkušenosti,“ oznámil Jake Paul, jenž už teď má na stole nabídky na souboj například s BJ Pennem, Tommym Furym, Tyronem Woodleym nebo Dillonem Danisem. On sám však bude vyhlížet vítěze bitvy McGregor vs. Poirier 3.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue