top fight logo export web
Jake Paul Michael Bisping box zapas

Pošli mi smlouvu, jdu do toho! přijal bývalý šampion UFC Paulovu zápasnickou nabídku

Jake Paul uveřejnil seznam šesti jmen, proti kterým chce letos v srpnu bojovat. Jedno z nich mu už vyjádřilo svůj souhlas.

Shodou okolností jde právě o bývalého šampiona střední váhy UFC Michaela Bispinga. Tedy přesně toho muže, o němž kdysi Jake Paul tvrdil, že by ho zneškodnil do třetího kola.

Pokud si člověk otevře pusu, pak se stává, že po vás druhá strana chce, abyste svým slovům dostáli. A přesně do téže role se nyní vžil Bisping, který na zápase s troufalým „mafiánem“ Jakem Paulem trvá.

Jake Paul vs. Michael Bisping

„Jsem sice v důchodu – ve šťastném důchodu mimochodem – ale chybí mi to vzrušení a napětí z boje,“ reagoval bývalý šampion s britskými kořeny, jenž nyní dělá zápasového komentátora.

„Jake Paul si však otevřel pusu a já trvám na tom, aby svým slibům dostál. A protože ho nepovažuji za žádnou hrozbu, tak jeho výzvu přijímám!“ nechával se slyšet.

„Přestaň tedy mluvit, řekni mi lokaci a pošli mi kontrakt, jdeme do toho!“ vychrlil ze sebe Bisping v podcastu u Teddyho Atlase.

Jelikož je Bisping součástí Paulova úderného listu, očekává se, že by k této bitvě mohlo, nebo spíše mělo dojít. V opačném případě, kdyby se Jake začal cukat, lidé by ho rychle prokoukli a o jeho odvaze začali pochybovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.