top fight logo export web
fury usyk vzajemny zapas

Warren: Fury je na Usyka příliš velký a silný. Bude to rychlá práce

Tyson Fury by si pro velký sjednocující duel v těžké váze nemohl přát lepšího soupeře, než je Oleksandr Usyk.

Pomineme-li všechen ten blázinec, který jsme ohledně Furyho a důchodu v posledních dnech a týdnech slyšeli, pak se můžeme opět jednou soustředit na něco pozitivního. Fanoušci se v rámci těžké váhy dočkají velké sjednocující bitvy, do níž budou vhozeny všechny prestižní mistrovské pásy.

Vzhledem k tomu, jak byly rozdány karty, se mnoho lidí domnívá, že si Fury pro tento duel nemohl přát lepšího soupeře. Oleksandr Usyk je stavbou těla křížová váha, kde také strávil většinu své kariéry, a proto je předem jasné, že bude mít v potenciální bitvě s britským obrem značný váhový i výškový deficit.

„Tyson se rozhodl, chce všechny pásy. Chce, aby Británie měla svého nesporného šampiona. Jednání se skutečně dala do pohybu a my teď akorát řešíme podmínky,“ prozradil promotér Frank Warren serveru Sky Sports.

„Tohle je zápas o spoustu peněz, takže se vrátíme zpátky do Saúdské Arábie. A těší mě, že mohu říct, že s realizací nejsou žádné potíže. Oba kempy si jej přejí uspořádat. Dokonce i finance budou rozděleny 50/50, takže se není o čem dohadoval,“ přidal.

„K samotnému výsledku ale není o čem. Usyk je opravdu malý boxer na těžkou váhu. Tyson je na něho příliš velký a silný, což mu dává spoustu možností, jak tento fight vyhrát. Podle mě Usyk nemá žádné zbraně, kterými by tady mohl uspět,“ zmínil se Warren.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!