top fight logo export web
Fury: Wilderovi bych nezaplatil ani 20 dolarů, mou měnou jsou pěsti a těmi mu rozbiju lebku

Whyte: Doufám, že teď WBC nařídí Furymu povinnou obhajobu. Už přede mnou utíká dost dlouho!

Sice to ještě není oficiálně potvrzeno, ale co nevidět by měla federace WBC určit za povinného vyzyvatele vítěze bitvy Dillian Whyte vs. Otto Wallin.

Organizace byla zabrzděna už dost dlouho. Ať už to byla pandemie koronaviru nebo trilogie Furyho s Wilderem, ostatní borci mohli jen nečinně přihlížet tomu, jak všechny žebříčky stojí a oni se nehnou.

Teď je přeci jen obzor poněkud jasnější. Tyson Fury přemohl Wildera i v trilogii, tudíž je právoplatným šampionem, který má již všechny své dluhy vůči alabamskému boxerovi splacené.

Horší je, že Joshuu nyní čeká odveta s Usykem, což hraje do noty čekajícímu Whyteovi, jenž věří, že na konci října přemůže Wallina a Fury tak bude volný na zápas s ním.

„Doufám, že teď WBC konečně uzná mou pozici právoplatného vyzyvatele. Podobně jako Wilder, i Fury přede mnou utíká už dost dlouho, je na čase plnit si své povinnosti,“ řekl Whyte pro Sky Sports.

„Tohle je masivní fight dvou Britů, snad si to všichni uvědomují a co nevidět se to uskuteční. Jiná možnost pro Tyosona v tuto chvíli ani nedává smysl,“ přidal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.