Dillian Whyte box

Whyte: Joshuův výkon? Naprosté zklamání! Teď by proti mně neměl žádnou šanci

Nakonec i Dillian Whyte musel přiznat, že se v Joshuovi spletl… A to opravdu zatraceně moc.

Nemá cenu po jedné nevydařené bitvě házet flintu do žita, nicméně Anthony Joshua je, nebo možná už lépe řečeno byl, považován za nejpopulárnější těžkou váhu současnosti. A od člověka s tímto statusem očekáváte lepší výkon než ten, jaký předvedl v boji proti Oleksandru Usykovi.

Dillian Whyte, jenž si tuto bitvu samozřejmě také nenechal ujít, ještě před zápasem tipoval, že Joshua vyhraje na KO. Domníval se, že Usyk bude v úvodu souboje aktivnější, nechá se vycukat a „AJ“ následně přijde s nějakou bravurní kombinací zakončenou drtivým knokautem. Teď by si za tuto predikci ovšem nejraději dal facku.

„Neuvěřitelně moc jsem se v Joshuovi spletl,“ běduje Whyte. „Čekal jsem, že Usyk bude tlačit, ale nečekal jsem, že bude lepší v podstatě celý zápas. Joshua byl velmi váhavý a v tom duelu nepředvedl zhola nic,“ nechápal.

„Po tomto výkonu si nezasloužíte být šampionem… to rozhodně ne. Pokud by AJ takto bojoval proti mně, pak bych s ním neměl žádné slitování. A věřte mi, že tu odvetu s ním už nějaký čas vyhlížím. Tenhle člověk je úplně jiný jak ten, se kterým jsem před šesti lety zápasil. Tento člověk vůbec není odvážný, bojí se útočit. Jen vyčkává a čeká na zázrak,“ vytýkal v rozhovoru pro boxingnews.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin