Wilder: Až Furyho seknu, už o něm nikdy neuslyšíte. Tahle kapitola se celá zavře!

Deontay Wilder je toho názoru, že výsledek jeho třetího zápasu s Tysonem Furym bude úplně nejdůležitější ze všech. Ten totiž uzavře celou kapitolu a ta se prý už nikdy znova neotevře.

Bohužel se nám opět jednou potvrzuje staré známé sportovní pravidlo, podle kterého není důležité, jak začnete, ale především jak skončíte. Co na to, že Wilder jednou prohrál a jednou remizoval (dle mnohých dokonce prohrál dvakrát), nyní v třetím zápase bude mít šanci převážit misky osudu na svou stranu.

„Stojím proti soupeři, který má podvádění v krvi. Celý jeho život je jedna velká lež. Vězte ale, že se blíží den zúčtování a já ho za všechny ty podvody, kterých se dopustil, donutím pykat!“ oznámil emocemi nabitý alabamský boxer pro server boxingscene.

Zmýlená tedy neplatí. „Tohle bude konec jednoho velkého příběhu. Až Furyho seknu, už o něm nikdy neuslyšíte. Celá tahle podvodná kapitola se navždy uzavře a už se nikdy neotevře. Připravte se na to, že se stanu dvojnásobným šampionem!“ věstí Wilder, který se už vidí, jak znovu dobyl trůn těžké váhy WBC.

Návratu dvou elitních těžkých vah do nitru ringu se dočkáme již tento víkend. Časné nedělní ráno nám prozradí, zdali se Fury udrží na vrcholu, anebo jestli najde svého prvního přemožitele.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin