Wilder chce 20 milionů dolarů, aby mně s Joshuou nestál v cestě, odhalil Fury

Wilder chce 20 milionů dolarů, aby mně s Joshuou nestál v cestě, odhalil Fury

Tyson Fury odhalil, jak se v současné chvíli věci mají.

Původně se zdálo, že je zápas mezi ním a Anthonym Joshuou již dokonale upečený a nic mu nebude stát v cestě, jenže pak se náhle ozvala arbitráž, která uvedla, že Deontay Wilder vyhrál soudní spor a Tyson Fury mu musí nejpozději do 15. září čelit.

Jak se pochopitelně dalo čekat, týmy všech zúčastněných stran se sešly, aby se tuto situaci pokusily vyřešit. Výsledek je však takový, že si Wilder údajně řekl o nesmyslně velkou částku, jen aby velké sjednocující bitvě nestál v cestě.

„Jaký blázen se to z Deontaye jenom stal. Řekl si o 20 milionů dolarů, jen aby mi nestál v cestě. Vypadá to, že mu budu muset čelit znovu,“ oznámil Fury na svém Twitteru, kde zároveň upozornil, že Bronzovému Bombardérovi za jeho předešlé výmluvy rád zmaluje ksicht potřetí.

Podobný názor sdílí i promotér Bob Arum. „Deontay je zmetek a moc dobře si byl vědom toho, co dělá. Rozhodně od nás neuvidí ani dolar! Místo toho se s ním raději vypořádáme v ringu,“ řekla hlava Top Ranku, která předem už údajně stihla zarezervovat Raiders Stadium v Las Vegas na 24. července pro případnou trilogii.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue