Deontay Wilder box top

Wilder je skvělý boxer! tvrdí parťák z tréninku. Tohle je taktika, kterou má použít proti Furymu

Deontay Wilder je pořádně hladový a nyní navíc prý zná i taktiku, která Tysona Furyho srazí na kolena.

Že je Bronzový Bombardér plný možná až vražedného odhodlání, o tom asi nikdo nepochybuje, že ale údajně má proti Furymu i velkou šanci na výhru, to už by mohlo být dle mnohých dosti zavádějící.

Kdo ovšem svému tréninkovému parťákovi hodně věří, to je Emanuel Odiase. Ten má tu čest sledovat práci alabamského bývalého šampiona pěkně z centra dění, a tak ví, jakou taktiku proti britskému boxerovi nastolí.

„Wilder nikdy nebyl v lepší formě, než je teď. Je to skvělý boxer, hodně se za poslední měsíce posunul, a to vám říkám nejen jako jeho tréninkový parťák, ale především jako fanda tohoto sportu. Nepochybuji o Furyho dovednostech, ale pokud je tu někdo, kdo ho skutečně může zastavit, pak je to jedině Wilder,“ poznamenával Odiase.

A z čeho že se skládá ta vítězná taktika? „Spousta lidí si to neuvědomuje, ale Deontay má prvotřídní jab. Hlavně jím dokáže zasáhnout strašně rychle. Dopředu se uměl vždy pohybovat, ale už se neuměl pohybovat tak dobře dozadu, když na něj soupeři vyvinuli tlak. A to je věc, na které jsme během tohoto přípravného kempu zapracovali,“ vysvětluje.

„Nyní umí Deontay dobře pracovat pod tlakem. Cílem je z ústupu trefit jab a potom kontrovat pravou zadní, což je jeho největší síla. Takovou rychlost ani Fury neubrání. Můj tip tedy, Fury prohraje na KO,“ sdělil Odiase.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin