Deontay Wilder plánuje seknout Furyho a pak si užít hned druhou nejsladší věc na světě. 

Wilder: Kun*y a pomsta jsou dvě nejsladší věci na světě. Furyho seknu a stanu se opět šampionem!

Deontay Wilder plánuje seknout Furyho a pak si užít hned druhou nejsladší věc na světě. 

Bronzový Bombarďák byl vždy svým způsobem trochu zvláštní člověk, který se nikdy nebál říkat to, co má zrovna na jazyku. Nyní už údajně dobře počítá s tím, že bude potřetí čelit tomu největšímu podvodníkovi na světě, a proto bude dokonale připraven.

„Věřte mi, vím od velmi důvěryhodných zdrojů, že Fury spolupracoval s mým trenérem a podváděl. Ty věci teprve začnou vycházet najevo,“ tvrdí už nějaký čas Wilder, kterému bylo arbitráží přiřknuto právo na trilogii. Ta se má uskutečnit 24. července v Las Vegas.

„Teď už Tyson nebude mít šanci podvádět,“ věří alabamský knokautér. „Lidé milují ty příběhy, když hrdina dokáže vstát z popela jako Fénix. A přesně to bude i můj příběh. Dojdu si zpátky pro to, co je mé. Žádný Furyho zápas s Joshuou se nikdy konat nebude!“ objasňoval Wilder, jehož přítomnost zrušila dost možná největší souboj v dějinách těžké váhy boxu. Ještě nikdy zde nebyl šampion, jenž by držel všechny čtyři prestižní pásy současně.

„Pomsta je na světě tou nejsladší věcí, hned vedle vagíny,“ napsal Wilder poznámku k tréninkovému videu, jež sdílel na svém Twitteru. Jednou se dokonce pochlubil i tím, že si před zápasy rád dopřává sex. A čirou náhodou mu to před odvetou s Furym nějak nevyšlo, což může být dalším z důvodů jeho předchozího bojového nezdaru.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue