top fight logo export web
b656ddeeff809e70bd60b18f36800b64e2110cbd

Wilder prohlašuje, že se ho Fury bojí, protože ví, že ho v odvetě čeká další KO

Současný šampion WBC poslal varovný svaz svému budoucímu soupeři Tysonovi Furymu (28-0-1, 20 KO). „The Bronze Bomber“ (41-0-1, 40 KO) slibuje, že na jeho soupeře čeká v odvetě takové KO, po kterém už z podlahy nevstane.

Wilderovi se v prvním společném zápase s Furym podařilo svého protivníka poslat dvakrát k zemi. Zejména při druhém knockdownu šlo o smrtící ránu, z níž už se lidé normálně nezvedají. Sám „Gypsy King“ tehdy musel přiznat, že vůbec netušil, kde se v něm našla ta síla, která ho postavila opět na nohy. 

„Až se příště v ringu uvidíme, tak se Fury už nezvedne. A tentokrát to udělám ještě rychleji než posledně,“ přisliboval Deontay Wilder. „Sám Tyson přiznal, že netušil, jak z té země vstal. To bylo proto, že měl otřes mozku. Proto také odkládal tu odvetu. Bojí se mě a já se mu nedivím. Jsem totiž nejděsivější knokautér v celé historii boxu!“

Odveta mezi oběma borci byla již potvrzena, její přesné datum však nikoliv. Můžeme ale očekávat, že se tak dle svědectví obou aktérů stane nejpozději na jaře příštího roku. Vítěz by se pak mohl utkat s vítězem duelu Joshua vs. Ruiz. Ačkoliv je na toto potvrzení doposud ještě brzo, prognózy jsou doposud velmi dobré. Sám Andy Ruiz totiž přiznal, že má po Joshuovi (pokud vyhraje) přislíbený zápas o sjednocení pásů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!