Deontay Wilder Tyson Fury box WBC

Wilder se vrátí v květnu, oznámil jeho manažer. Na dveře mu klepe mexický vyzývatel

I když s velkým předstihem, o fight s Deontayem Wilderem už jeví velký zájem první uchazeč.

Protože se Bronzový Bombardér bude chtít dostat co nejrychleji opět k bojům o titul a spolu s tím i případnému čtvrtému zápasu s Tysonem Furym, hodlá se proto měřit s těmi největšími jmény.

Jedno takové náleží mexickému Destroyerovi Andymu Ruizovi, který má podobně vysoké ambice. Pro ty je ovšem ochotný obětovat naprosto vše, teď si díky nim například prošel drastickou fyzickou proměnou, aby shodil přebytečná kila a v ringu mohl působit agilněji.

„Skutečně bych měl zájem Deontayovi čelit. Je to bojovník s obřím srdcem, nikdy se nevzdává. Viděli jste ho kolikrát padnout na zem, ale on pořád vstával. Bylo by mi ctí někomu takovému čelit,“ pobízel se Andy Ruiz.

Jeho zájem očividně Wilderova družina opětuje. „Mnoho lidí by prohra s Furym zlomila, Deontaye ale ne, on se hodlá co nejdříve znovu postavit na nohy. Rád by se vrátil přibližně v květnu příštího roku a dal mi za úkol, abych mu sehnal to největší možné jméno,“ prozradil manažer Shelly Finkel.

Těch dostupných velkých jmen v rámci těžké váhy boxu skutečně moc není, tudíž by Ruiz mohl připadat do úvahy. Diváci by si takto velký souboj nepochybně užili.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin