Fury Wilder rukavice

Wilder si před duelem vyžádal důkladné prohledání Furyho rukavic od případného železa

Jedním z důvodů, proč došlo k časovému zpoždění hlavního zápasu večera, bylo i to, že se Furymu prohledávaly rukavice.

Tímto úkolem pověřil příslušné rozhodčí sám Deontay Wilder, který nabyl dojmu, že Fury podváděl už v jejich předchozím souboji. „Měl jsem promáčklinu lebky ve tvaru golfového míčku. Takovou škodu vám běžná rukavice neudělá,“ vysvětloval tehdy alabamský boxer, jenž byl přesvědčený, že si jeho britský protivník rukavice vytuní i nyní.

Krátce před avizovanou trilogií své obvinění ještě upřesnil. „Co se naposledy stalo, je to, že měl Fury v rukavicích buďto nějaký železný objekt, anebo mu tam chyběla výplň. Potíž je v tom, že mé i jeho rukavice používají jinou výplň. Ty mé jsou o dobré dva centimetry tužší, on používá koňské žíně, na což nám bylo řečeno, že to je v pořádku.“

S touto formou výplně ale Wilder spokojený nebyl. „Komise se mě snažila přesvědčit, že jsou koňské žíně v pořádku a splňují normu. Já jim říkal, že to rozhodně v pořádku není, že časem dochází k opotřebení, a tak plocha, která má sloužit k snížení razance úderů, prořídne. Tohle je úplně na hovno, protože teď tento podvodný trik bude používat více a více lidí,“ štvalo Wildera pár chvil před zápasem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin