top fight logo export web
wilder termin zapas

Wilder stále nezapomněl na Furyho podvody. Údajně by se vám z nich zatočila hlava!

Ani téměř tři roky po incidentu Deontay Wilder svůj výrok nezměnil. Fury je podle něho největší všivák ve vesmíru.

Byla to jedna z největších trilogií v celé historii těžké váhy. Jak Wilder, tak i Fury vstupovali ještě do druhé vzájemné bitvy neporaženi, pouze jeden si však svou neporazitelnost udržel.

Gypsy King vymetl se svým americkým sokem podlahu a ukončil jej v sedmém kole na TKO. Co následovalo ovšem potom, to mohl jen málokdo čekat. Bronzový Bombardér rozjel sérii obvinění, která dělala z Furyho největšího podvodníka široko daleko. Tento názor razí dodnes.

„Tohle mi prostě nikdy nevymluvíte. Tyson minimálně v tom druhém zápase podváděl. Pojistil si to tolika věcmi, že kdybyste o nich všech věděli, tak se vám zatočí hlava!“ pronesl Wilder pro Fight Hype.

„Lidé se mě ptají, proč s tím nejdu někam za patřičnými orgány, proč Tysona neobviním. Povím vám, já ho obvinil a každý, kdo má oči, ten chápe, že podváděl, ale nebudu plýtvat svou energii na něčem, co se stejně nevyřeší.

Nač je nám tu nějaký zákon? Jakého správného rozhodnutí jsme se kdy dočkali? Tohle je sport, kde dostáváme zaplaceno, abychom toho druhého v ringu zabili. To je to, co my děláme. Legálně se vraždíme.

Tyson si vycpal rukavice, totálně se tím zesměšnil a zostudil, ale na co mi bude, když proti němu otevřu vyšetřování? I kdyby ho zavřeli, bude se prstem ukazovat jen na mě, že se nedržím svého hesla. Když někoho v ringu vraždím, musím přijmout ten fakt, že ten druhý chce zavraždit mě, i když při tom podvádí.

Bylo však znát, že co jsme Tysona zahnali do kouta, tak ho před třetím zápasem už mnohem více hlídali. Nebudu říkat, že byl úplně čistý, ale aspoň se tak jevil. Ten druhý zápas mu ale nikdy nezapomenu,“ vypověděl Wilder.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!