top fight logo export web
Deontay Wilder vyjadreni

Wilder: Všechny své sparingy jsem poslal na žíněnku, Furyho nečeká nic příjemného

Deontay Wilder se pochlubil svou současnou formou, která je údajně více než skvělá.

Do hvězdné trilogie nám chybí ještě měsíc, a tak přípravy teprve vrcholí. Bronzový Bombardér však už nyní oplývá velkým sebevědomím, že si vezme zpět to, co mu kdysi náleželo. A navíc to udělá ve velkém stylu.

„Furyho čekají ta největší muka. Z velmi dobrých zdrojů vím, že se mu během přípravy nedařilo, spousta mladých kluků mu dala nakládačku. To já mohu říct pravý opak. Všechny své sparingy jsem zanechal na podlaze,“ pochlubil se Wilder.

Drtivá KO síla tedy alabamského boxera neopustila ani během tréninku, do nějž Deontay vložil hodně tvrdé dřiny.

„Naučil jsem se spoustu nových věcí. Fanouškům slibuji, že uvidí úplně nového člověka. Uvidí to, co ještě nespatřili. Jsem neustále v jednom kole. Připravuji se, i když mám zrovna volno. Mé tělo možná nejede, ale mysl stále pracuje,“ prozradil Wilder, že si vizualizuje, jak svého protivníka zanechá v bezvědomí na žíněnce.

„Klíčem k vítězství je být naprosto nekompromisní. Mít vražedné myšlenky a vražedné sklony. Furyho nečeká nic dobrého,“ věstí bývalý šampion těžké váhy WBC.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.