top fight logo export web
tyson fury zapas vstupenky zdarma

Wilder využívá situace: Fury není v důchodu? Tak to chci čtvrtý zápas! Král je zpátky!

Protože se Tyson Fury podle všeho znovu vrací z důchodu, připomněl se mu Deontay Wilder, že spolu mají nedořešený byznys.

V očích mnohých fanoušků dnes už asi není co řešit. Tyson vede 2:0 na zápasy, podle někoho dokonce 3:0, ale několik málo procent lidí stále není spokojených. Někdo se odkazuje na „podvádění“ ve druhém zápase, jiní se odkazují na to, že měl Wilder první zápas místo sporné remízy vyhrát. Proto by čistě teoreticky mělo nastat i čtvrté měření sil.

Na tuto skutečnost upozornil v interview pro ES News i sám Deontay Wilder. „Všichni víme, jak to je, lidé nejsou hloupí. První fight měl Fury prohrát, tam mu jednoznačně pomohl rozhodčí. Druhý fight nemohu hodnotit, na to jsem se již vyjádřil dost. Třetí jsem prohrál, přiznávám, ale jednalo se o velmi vyrovnanou bitvu, která se mohla překlenout na jednu i druhou stranu,“ řekl.

Žebříčky údajně nelze zpochybnit. „Pokud vím, WBC mě stále eviduje jako vrchního vyzývatele. Teď mě čeká zápas s (Robertem) Heleniusem. Do tohoto boje měl být vhozen pás šampiona, pokud by Tyson Fury skutečně končil kariéru. On ji ale nekončí, co jsem teď nově zaslechl, proto můj zápas s Heleniusem určí nového vyzývatele. A pokud vyhraju, tak mi Tyson bude muset znovu čelit. Žebříčky prostě nelze zpochybnit,“ trval na svém Wilder.

fury duchod problemy box

V každém případě má připravenou i alternativu. „Je mi ale jasné, že se Fury do toho důchodu může zase kdykoliv vrátit. Proto kdyby na čtvrtý zápas nepřistoupil, budu se dožadovat té největší možné výzvy… Fury, Joshua, Usyk, je mi to jedno, chci je všechny. Vězte, že je král zpátky!“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!