top fight logo export web
wilder priprava boj

Wilder: Whyte je jako toaletní papír, se kterým jsem si vytřel řiť. Už brzo o něm nebude nikdo vědět

Tyson Fury není jediným člověkem, který vede s Deontayem Wilderem osobní válku.

Dillian Whyte je držitel dočasného titulu těžké váhy WBC, který ještě v době kralování amerického šampiona Wildera naháněl, aby s ním přijal zápas. Deontay tuto výzvu však z nějakého důvodu několikrát odmítl, a tak si nakonec musel vyslechnout řadu nadávek o tom, jaký je srab.

Čas sice plynul dále, ale na staré resty zapomenuto nebylo. „Stále na tom souboji trvám! I kdyby Wilder nebyl šampionem, stále mu chci čelit, jen aby celý svět viděl, že se mi celou dobu vyhýbal,“ zaznělo z úst britského boxera s přezdívkou „The Body Snatcher“.

Na Deontaye momentálně čeká trilogie s Tysonem Furym, a tak se podobným výzvám jenom směje. Nedávno nazval Whytea gayem, teď ho dokonce považuje za jakýsi odpad společnosti. „Dillian je jako toaletní papír, se kterým jsem si vytřel řiť a spláchl ho do záchodu už před více než rokem. Vůbec mě nezajímá, co říká. O lidech jako on dříve nebo později už stejně nikdo nebude chtít ani slyšet.“

Následně se mu rozhodl dát radu nad zlato. „Whyte by udělal lépe, kdyby zavřel hubu a mlčel. Někdo je mlčení skutečně tou nejlepší věcí, kterou můžete udělat,“ dodal skrze Sky Sports muž, který by se podobnou radou mnohdy mohl řídit také.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.